• Telefon: +372 53555500
  • E-post: info@rider.ee
  • Avatud: E-P 10:00-20:00

 

  • Koolieelne ratsutamisõpetus

    Koolieelne ratsutamisõpetus

    Alates 1. juulist pakume koolieelse ratsutamisõpetuse lastele, noortele ja täiskasvanutele enne ratsakooli astumist.

    Küsi julgelt!

Võistlused ratsaspordiklubi RIDER auhindadele

Prindi E-post

Edukalt lõppesid kõik stardid. Takistussõidu kuni 70 sm, karika viis koju Sergei Gontsarov, kes osales isikliku hobusega Bazet. Teise koha sai Natalja Martsuk, samuti era hobusega Bonita, keda hiljuti ostis. Kahjuks ülejäänud viis osalejad ei saanud läbida kogu marsruudi.

Laste KÜRis parim oli paar Jaanika Smolentseva koos Orlikuga, teiseks osutusid Aleksandr Juhkov Roosiga ja kolmanda koha said Olga Hramtsova samuti Roosi peal. Tahaks eraldi mainida, et Olga on päris algaja ja nagu näha, teeb suured edusammud.

Ka täiskasvanud näitasid huvitava esinemist. Esimese koha sai Ksenija Frants, teise Natalja Barsukova ja kolmanda Elena Semernja. Konkursist väljaspool esines Darja Sunina noore mära Alma peal, kuna tema on treener, ja tema valitud programm oli raske, ei olnud tal konkurente. Laste jaoks ootamatu oli estafeet ilma sadulata väikse poni Epliku peal. Esikoha saavutas Isabel, teise Dzessika ja kolmanda Scarlet.

Suured tänud ka lapse vanematele, kes aitasid poni peal püsida. Viimane start lattid maas parimaks osutus Anna Kusmina Paruniga, teiseks Ekaterina Sabanova Orlikuga ja kolmanda koha sai Alla Mirotvortseva. Kõik kolm hästi mäletasid marsruudi ja läbisid seda puhtalt. Iga aasta klubi võistlustel osaleb rohkem hästi ettevalmistatud ratsanikke. Selle eest tahaks eraldi tänada meie treenerid Dasa ja Natasa.

Jargmine aasta klubi Raider on sünnipäev, saame 10 aastaseks, nii et ootame teid kõike ka järgmistel võistlustel!