• Telefon: +372 53555500
  • E-post: info@rider.ee
  • Avatud: E-R 15:00-20:00 L-P 8:00-15:00

Ratsakooli sisseastumine

Ratsakooli sisseastumine

Ratsakooli õpilaseks võetakse selleks soovi avaldanud lapsed, noored ja täiskasvanud.

Registreeru ratsaspordiklubi liikmeks

Registreeru ratsaspordiklubi liikmeks

Eesti Ratsaliidu võistlustel osalemiseks peab olema Eestis tegutseva ratsaspordi klubi liikmeks.

Registreerimine huviringi

Registreerimine huviringi

Huviringi võib registreeruda igaüks kes soovib nautida ratsutamist ja hobustega meiga koos. Ratsutamisabonemendid pakutakse ainult huviklubi liikmetele.

e-Kinkekaardi tellimine

e-Kinkekaardi tellimine
Kinkekaart on täiuslik valik igaks tähtpäevaks!

Meie asukoht

Prindi E-post

Kutsume soovijaid osaleda 2-päevasel ratsamatkal, ööbides mere ääres!

merematk

Tingimused:

Kutsume kõiki, kes on heas füüsilises vormis ja tunnevad ennast sadulas kindlalt. Ratsutamiskogemus on eelistatud, kuid mitte nõutav. 16 km pikkune marsruut läheb peamiselt mööda metsateid, kus on üks lühike peatus.

Saabumisel laagerdame ja sätime kohad hobustele. Grillime õhtusööki, ujume, päevitame jne.

Hobuseid algajatele on ainult 5, seega on kohtade arv piiratud. Enne reisi alustamist soovitame kogenematutele võtta 1-2 proovitundi treeneriga. Samuti tuletame meelde, et elukindlustus on vajalik. Teismelistel ja lastel peab olema vanemate kirjalik luba.
Kaasas viibib 2 instruktorit. Vajalikud asjad toimetame kohale.

Mida kaasa võtta?

Telk ja magamiskott, toit ja vesi 2 päevaks, müts, rätik ja ujumisvahendid, hügieenitarbed, sääsetõrjevahendid. Kui ööd on jahedad, ei ole ka soojad riided üleliigsed.

Kuupäevad ja kellaajad:

  1. 10 augusti 2019
  2. 24-25 augusti 2019
Koguneme laupäeval talli juures kl 08:00 ning väljume kl 09:00. 
Tagasi jõuame pühapäeval kl 20:00. 

Hind

2 päevase merematka hind on 80€. Õpilastel 25€.

1 päevase 30€ ja 10€.

Registreerimine

SIIN

Meie toetajad:

Teenused

Peresõit hobustega

Peresõit hobustega

 

Kui teil on suur perekond ja teie olete julged inimesed? Armastate loodust ja hobuseid ja olete valmis end proovida seikluste otsija rollis? Siis ratsamatk hobuste või ponidega on teie jaoks. Pole viga kui otsustate selle peale esimest korda. Meie aitame teid aidata paremini hobuseid tundma, aga kogenumad instruktorid lähevad teiega koos ja viivad käekõrval teie hobuseid.

Loe edasi

Maastikusõit

Maastikusõit

Tunnete end sadulas vabalt ja kindlalt ning olete valmis tuhiseda päikese ja tuule poole, sooritada väikese ratsamatka, vabaneda pingutusest, kuulata linnu laule ja hingata sisse metsa aroomi? Kõik see kingib teile maastikusõit rahulikutel ja suurepäraselt õpetatud hobustel.

Loe edasi

Ratsutamine platsil

Ratsutamine platsil

Soovite vabaneda stressist või lihtsalt hingega puhata, ja saada unustamatuid emotsioone, tulge ratsutama meie klubisse! Ilu,graatsia ja hobuse võime annavad tundma end tugevamini ja lähedam looduse juurde.Ratsutamine parandab üldist füüsilist võimekust, koordinatsiooni ja tasakaalu, soodustab head rühti ning arendab peenmotoorikat, lõõgastab. Lisaks sellele pakub hobune inimesele võimalust ületada iseenda piire. Ratsutamisega kaasneb palju positiivset energiat. Juhul kui Te ei ole veel hobuse seljas istunud, siis on Teil hea võimalus seda teha meie juures.

Loe edasi

Ponisõit

Ponisõit

Lisaks hobustele rõõmustavad lapsi kui ka täiskasvanuid igas suuruses ja värvuses armsad karvased ponid. Väikese kasvu poolest on ponid sobilikud ka väga väikestele ratsutamishuvilistele.

Loe edasi

Tagasiside vorm